„Where No One Stands Alone” – mamy pierwszy zwiastun nowej płyty Elvisa Presleya!

Imponująca lista wykonawców na nowej płycie Elvisa

Dzisiaj wracamy do tematu nowego albumu Elvisa Presleya – „Where No One Stands Alone”. W sieci bowiem pojawiły się kolejne doniesienia na jego temat oraz… pierwszy oficjalny zwiastun. W trwającym niespełna pół minuty materiale wideo możemy zobaczyć kulisy powstawania płyty oraz usłyszeć fragmenty dwóch z czternastu nagranych na nowo kompozycji gospel z repertuaru Presleya – „Saved” oraz tytułowe „Where No One Stands Alone”. Tym samym otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie krążących od kilku dni w Internecie pogłosek jakoby na płycie córka Elvisa, Lisa Marie miała zaśpiewać w duecie ze swoim ojcem. „Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami albumem 'Where No One Stands Alone’, którego byłam współproducentką a który celebruje miłość mojego ojca do muzyki gospel„, napisała wokalistka w mediach społecznościowych. „To była muzyka, która go najbardziej pasjonowała a on był tak spokojny śpiewając ją. Jestem taka szczęśliwa, że mogłam zaśpiewać jedną z tych piosenek wspólnie z ojcem„.

Do nowego projektu udało się zaprosić wiele osób – sławnych nazwisk, które przez lata współpracowały z Elvisem Presleyem. Na krążku usłyszymy m.in Darlene Love (po raz pierwszy śpiewającą z Elvisem w segmencie gospel w programie NBC TV Special), Dr Cissy Huston (matkę popularnej wokalistki Whitney, która występowała na scenie z grupą The Sweet Inspirations w 1969 roku – także podczas koncertów Presleya), grupy The Imperials (w składzie Terry Blackwood, Armond Morales, Jim Murray) oraz kwartet The Stamps (w składzie: Donnie Sumner, Ed Hill, Larry Strickland, Bill Baize).

Premiera nowego wydawnictwa będzie miała miejsce 10 sierpnia br. Nowy produkt zostanie zrealizowany w trzech różnych wersjach – płyty CD, albumu winylowego oraz (!) kasety magnetofonowej. Płytę można już zamawiać w tzw. przedsprzedaży.

WHERE NO ONE STANDS ALONE  – ZAPOWIEDŹ PŁYTY!

(info: Graceland/EPE/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29